RULO ÇİM UYGULAMASI

Hazır Rulo Çim Nedir?

Hazır rulo çim tarlalara önceden ekilmiş ve belirli aralıklarla biçilmiş, biçildikten sonra kök gelişimi sağlanmış çimlerdir. Hazır rulo çimler istenildiği an sökülebilir ve istediğiniz alanlara kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilir. Rulo çimlerin bahçe, park veya alanlara uygulanabilmesi için kesme makineleri kullanılmakta ve kesilen rulo çimlerin istediğiniz alanlara uygulaması gerçekleştirilmektedir. Firmamız aracılığıyla birbirinden kaliteli hazır rulo çim üreticilerine ulaşabilir, çimlerinizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hazır Rulo Çim Evde Nasıl Uygulanır?

Hazır rulo çim uygulaması için sayfamız üzerinden destek alabilirsiniz. Profesyonel yardım gerektiren hazır çim rulo uygulaması için sizlerin yanınızdayız. Sayfamızı ziyaret ederek hem hazır rulo çim satın alabilir hem de rulo çim uygulamanızı yaptırabilirsiniz.

Bahçe Doktoru

Rulo hazır çim hakkında bahçe doktoru kısmını ziyaret edebilir ve rulo çim ile ilgili tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz sizlere en kısa süre içerisinde bilgi verecektir.

Çim Bakımı

Hazır rulo çim bakımı kullanılan tohuma göre farklılık gösterse de yaklaşık 2 ile 3 hafta içerisinde çimler çıkmaya başlar. Güzel ve kaliteli bir çim elde etmek istiyorsanız çim bakımı için profesyonel destek almanız önerilir. Firmamız sizlere rulo çim satışı ve bakımı ile ilgili hizmet sunmaktadır.

Peyzaj İşleri

Bahçe, park ve alanlarda peyzaj uygulaması yapmak istiyorsanız bizler sizin için peyzaj projesi hazırlıyoruz. Çevresel unsurları daha estetik hale getirmek ve kaliteli bir peyzaj hizmeti almak için firmamızla hemen irtibata geçebilirsiniz.

hızla yeşil alanı oluşturmak için üretilen hazır serme rulo çimler

hazır rulo çim

  hazır rulo çim uygulama videsu:

KAYNAK: http://botanikbahceleri.ciftsan.com.tr/wp-content/uploads/2017/07/CIMG3734.mp4